BBC потвърди мача на живо от Висшата лига, тъй като футболът на свободен въздух продължава

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Би Би Си има правата за излъчване на живо на мача от Висшата лига по-късно този месец благодарение на ново споразумение, което позволява футболът с безплатен ефир да продължи.

Уест Бром срещу Фулъм ще бъде показан на живо по BBC One и BBC iPlayer в събота, 30 януари, като началният час е определен за 15:00.

Висшата лига отново разпространи пропорционално всички водещи мачове на Sky Sports, BT Sport, Amazon Prime Video и BBC.

човек умира в комина

Първокласният за първи път направи мачове безплатни, тъй като футболът се завърна с Project Restart миналия юни.

Изключително противоречив модел на плащане за показване беше представен и незабавно отменен по-късно през 2020 г., като всички устройства бяха предоставени на различни платформи през декември.

Шефовете на най-високите полети са направили всички мачове достъпни за гледане до последния уикенд на февруари (Изображение: басейн чрез REUTERS)

значение на 333 ангелски числа

И след събрание на акционерите в сряда, Висшата лига заяви: „Всички мачове от Висшата лига от 30 януари събота до последния уикенд на февруари ще бъдат предоставени на феновете за гледане на живо в Обединеното кралство.“

Той добави: „Висшата лига и нейните клубове се ангажират с достъпно решение за феновете.

„Тези планове са направени със съдействието на нашите партньори за излъчване, които работят с нас за предоставянето на тези допълнителни мачове, докато на стадионите липсват привържениците, които са такава неразделна част от играта.“

Captain Marvel освобождаване Великобритания

Играта, която Би Би Си ще излъчва на живо, вижда Уест Бром на Сам Алардайс, домакин на Скот Паркър, Фулъм в шест точки.

Вземете последните новини направо във входящата си поща!

Досега беше забързан сезон - затова не забравяйте да пропуснете нито едно нещо, като се регистрирате за брилянтния нов бюлетин на NEWSAM Football!

Всички най -нови новини за трансфер и големи истории ще попаднат директно във входящата ви поща. Няма да пропуснете.

За да се регистрирате, поставете имейла си в горната част на тази статия или следвайте инструкциите на тази връзка.

Алардайс е преживял предизвикателно начало на живота като шеф на Baggies, откакто замени Славен Билич през декември.

двойки, заснети от камера

Опозицията им в Хоторнс, Фулъм, също е застрашена от изпадане, но изглежда е засилила защитата им в последните мачове.

Обратният мач в началото на ноември завърши 2-0 за Cottagers, като головете на Боби Рийд и и Ола Айна за първото полувреме насочиха домакините към победа в западен Лондон.

Каква е вашата прогноза за Уест Бром срещу Фулъм? Кажете си мнението в коментарите.

Регистрирайте се на имейла на NEWSAM Football тук за най -новите новини и клюки за трансфер.