Селтик срещу Зенит НА ЖИВО резултати и актуализации на голите от Лига Европа последните 32, сблъсък за първи мач в Паркхед

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Скот Браун се състезава с Емилиано Ригони(Изображение: PA)

След като бе намерен да иска в Шампионската лига от суперсили Байерн Мюнхен и Пари Сен Жермен, Селтик се завръща към европейските действия срещу руския Зенит Санкт Петербург.

Bhoys са с 66-1 изстрел, за да спечелят Лига Европа, но се сблъскват с тежък равен срещу руската екипировка.

Мъжете на Роберто Манчини обаче са в разгара на зимната си ваканция - увеличавайки шанса на Селтик да ги настине.

Селтик се върна към печелившите пътища след грешка в Килмарнок, с победа за Купата на Шотландия с 3-2 над Партик Тистъл през уикенда.

Джеймс Форест отбеляза хеттрик, но те далеч не бяха убедителни. Може ли Брендън Роджърс & apos; страничен удар тази вечер?

Деми Мур пластична хирургия

Играта е достъпна за поточно предаване на абонати на BT Sports във Великобритания чрез тяхното приложение.

Но можете да проследите цялата драма, докато действието се развива, точно тук.

21: 5391 минути STATS 21: 3775 минути STATS 21: 2160 минути STATS 20: 5045 минути STATS 20: 3530 минути STATS 20: 2116 минути STATS 18:54

Манчини: Ще атакуваме

Тук винаги е трудно. Селтик има огромна подкрепа от своите фенове и те карат отбора напред цели 90 минути.

Може да имаме някои проблеми, тъй като този мач ще бъде първият ни официален мач за два месеца, но ще се опитаме да покажем най -добрия си футбол.

Ако успеем да го спечелим, това ще бъде отличен резултат.

Не съм сигурен, че Брендън Роджърс ще се съгласи с мен.

регистър на гери маккан за сексуални престъпници

Ще се опитаме да играем атакуващ футбол, да вкараме и да покажем най -добрия си футбол.

(Изображение: Екшън изображения чрез Ройтерс)

17:59

Програмата на Селтик

Обложката на програмата за тази вечер е прекрасна.

През годините на Bhoys са имали доста добри.

И тази вечер там е гръм и трясък.

17:17

Коефициент на мач

Брендън Роджърс може да не стане фаворит на Селтик, но букмейкърите го правят ... поне тази вечер.

2016 г. монета от 2 паунда

Келтска победа: 13/9

Рисувам: 12/5

Победа на Зенит: 7/2

16:56

Роджърс прави фаворити на Зенит

Никога не казвам това леко, каза той преди първия мач в четвъртък в Глазгоу. Винаги си мисля: „Ние сме келти и…“

Но винаги съм бил реалист. Мисля, че винаги съм бил реалист и когато погледнете инвестициите им и нивото на играчите, които ще имат, те ще очакват да преминат.

Слушайте, мисля, че стигате до последните 32 и те винаги ще бъдат трудни мачове.

най-добрият таблет от £100

15:06

Синклер е готов за това как Манчини уменията си след борбата на Сити

Шефът на Зенит Санкт Петербург Роберто Манчини ще види много по -различен Скот Синклер, когато техните пътища се срещнат отново утре, според крилото на Селтик.
28-годишният футболист бе подписан от Манчестър Сити през 2012 г. от Суонси, когато Манчини беше начело на стадион Етихад, но той не успя да окаже влияние при италианеца, присъединявайки се към Астън Вила през 2015 г. след заем в Уест Бром и Вила, преди да пристигне в Паркхед година по -късно.
Синклер се превърна в опора на отбора на Брендън Роджърс оттогава, като спечели домакинска тройка в първия си сезон и търси втори през тази година, а в момента е най -добрият голмайстор на Hoops със 17 попадения.
Преди първия мач от сблъсъка им в Лига Европа със Зенит в Селтик Парк, англичанинът си припомни времето си при италианеца и каза:

Когато отидох в Сити, изиграх само няколко мача под него. Аз съм много различен.

Но има толкова много играчи, които наистина не са получили толкова време за игра, колкото биха искали.

Сега съм много по -различен, отколкото тогава.

Джина Карано Хенри Кавил

Нямам смисъл да му доказвам, това е за мен самата.

Имате тези цели и нивата, на които искате да играете и за мен той работи усилено и му дава 100 процента.

Той е много тактичен мениджър, сигурен съм, че ще свърши много тактическа работа, за да ни спре да изпълняваме утре и съм сигурен, че ще иска да спечели мача.