Юрген Клоп забранява на играчите на Ливърпул да докосват табелата „Това е Анфийлд“ като знак на уважение

Юрген Клоп е казал на играчите си да не докосват знака „Това е Анфийлд“(Изображение: ФК Ливърпул/Гети)

Юрген Клоп забрани на играчите си от Ливърпул да се докосват до „Това е Анфийлд“ знак в тунела на стадиона.

неизправност на гардероба на гери халиуел

Германецът обясни решението си, като каза, че настоящите му играчи ще бъдат достойни да се докоснат до него само когато доставят сребърни съдове на клуба.

„Казах на играчите си да не докосват„ Това е Анфийлд “ подписвайте, докато не спечелят нещо - каза той. 'Това е знак на уважение.'

Ливърпул се доближи до спечелването на трофей през този сезон, тъй като се класира драматично за полуфиналите на Лига Европа в четвъртък вечерта.

'Червените' влязоха в равенството на 'Анфийлд' с резултата за всички, но изглежда, че Дортмунд сложи играта рано, когато вкара два бързи гола в началото.

man u играч рейтинги

Дивок Ориги вкара малко след полувремето, за да даде на Ливърпул искрица надежда, но Марко Ройс & apos; стачка 10 минути по-късно направи 3-1 за гостите.

След това Филипе Коутиньо удари от разстояние за домакините, преди Мамаду Сахо да се върне у дома след скрап в наказателното поле, за да напусне страната на Клоп, нуждаещ се само от един гол, за да напредне.

С подскачането на „Анфийлд“, Ливърпул отиде на югулар и тяхната интензивна игра беше възнаградена в първата минута на контузията, когато Деян Ловрен се насочи към дома си, за да ограничи една от най-забележителните нощи в „червените“. история.