Soccer Aid 2019: Англия 2-2 Останалият свят XI (1-3 писалки)-победа в ред при дузпи

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Това е моментът, в който „Останалият свят“ спечели Soccer Aid 2019

Ключови събития

Kem Cetinay отбеляза късен изравнителен гол, за да гарантира, че Soccer Aid е решен с дузпа за втора поредна година, тъй като останалата част от света спечели при удари на място.

Звездата от Love Island произведе миг на магия, за да пресече Джон Тери и да свие изстрел покрай Дейвид Херууд във вратата на Англия, за да издърпа нивото ROW с оставащи минути от нормалното време.

След това вратарят на ROW Ники Бърн спаси решителния удар от комика Лий Мак в престрелката, за да потвърди победата за своя страна.

Певецът на Westlife вече отказа от треньора по тялото Джо Уикс в престрелката, преди Марк Райт да прати дузпата си далеч.

Англия пусна преднина с два гола, след като зае командваща позиция благодарение на скобата на Джеръми Линч през първото полувреме.

Кем Четинай празнува късния си изравнителен резултат, който помогна на ROW to Soccer Aid да победи (Изображение: Гети изображения)

Свободният стайлер грабна първия си, след като проследи волейбол на Рейчъл Янки към страничния крак у дома, преди да се завърти в кутията, за да стреля покрай Хулио Сезар за втория.

Но Юсейн Болт се възползва от грешка на Джейми Карагър, за да запази останалата част от света в мача на Soccer Aid 2019.

клюки за големия брат на знаменитостите за 2016 г

Болт и Карагър се наслаждаваха на напрегната битка, преди бившият играч на Ливърпул да си е объркал удар с глава, което позволи на нападателя на ROW да се състезава и да отбележи покрай Дейвид Сийман.

След това Cetinay грабна с остатъчни минути през второто полувреме, за да стигне до дузпи, преди да запише третата си победа в Soccer Aid.

Цялото действие, както се случи, по -долу ...

Не е късно да дарите - и правителството на Обединеното кралство ще удвои всички дарения до 23 юли

Съдържание на рекламодателя от Футболна помощ за Unicef

Има още много време да дарите на Soccer Aid за Unicef ​​2019.

По света болестите, конфликтите, гладът и бедността пречат на играта за милиони деца. През 2019 г. Soccer Aid за Unicef ​​се увеличи, за да могат децата да имат детството, на което имат право.

И отново тази година всеки 1 паунд, който съберете или дарите до 23 юли 2019 г., ще бъде съчетан от правителството на Обединеното кралство, удвоявайки разликата, която правите за живота на децата. И така, какво чакате?

Натисни тук да дарите каквото можете.

22:08

Пиърс Морган ликува

Това може да е най -добрият момент в целия ми живот, блестящо капитанизиран от Юсейн Болт.

Екип от герои.

Моите симпатии към Сузана Рийд.

22:07

(Изображение: Челси ФК чрез Гети изображения)

22:01

ROW спечели Soccer Aid 2019

Останалият свят спечели Soccer Aid 2019 след победа с дузпа 3-1.

Вратарят Ники Бърн отрече Лий Мак да сложи край на надеждите на Англия, след като Марк Райт бе изпратил точния си удар, а Джо Уикс изпрати правото си към Бърн.

Кем Четиней беше последният човек, който завърши удара си, което беше удачно, тъй като късният му гол в нормалното време принуди играта да изпълни дузпи.

Това е третата победа на ROW в поредицата Soccer Aid, а правата за хвалене са твърдо със съуправителя на ROW Пиърс Морган над съ-водещата на GMB и съ-мениджъра на Англия Сузана Рийд.

Не бихме искали да бъдем Сузана сутрин!

21:56

Бърн спасява от Мак

Бърн отрича Лий Мак и всичко свърши. ROW спечелиха Soccer Aid 2019.

21:56

Cetinay прави 3-1

Kem Cetinay постави ROW на трогателна дистанция за победа. Англия трябва да отбележи, за да остане в нея.

21:56

Райт го изпраща широко

Дълго бягане и заекване от Марк Райт, но той го поставя широко.

21:55

ROW олово

DJ Locksmith стреля вкъщи, за да постави ROW отпред.

21:54

Уикс пропуска

Ники Бърн спасява от Джо Уикс. Беше лоша дузпа право срещу вратаря и ROW може да поведе сега.

21:54

1-1

Били Уингроув изпраща Херууд по грешен начин за изравняване.

21:53

1-0 Англия

Бен Шепхард поставя топката в горния ъгъл.

21:48

FT: Англия 2-2 ROW

Това приключва 90 -те минути и ние ще преминем към дузпи на Стамфорд Бридж.

Късната стачка на Cetinay гарантира, че Soccer Aid ще бъде решена чрез престрелка за втора поредна година.

най-дебелият човек в Манчестър

Второто полувреме беше напрегнато и двете страни отхвърлиха шансовете си.

Но Cetinay се възползва от възможността му, прорязвайки вътрешността на John Terry, преди да я изпрати покрай Harewood, за да изпрати играта, за да забележи удари.

Драмата още не е приключила!

(Изображение: Гети изображения)

21:45

Англия превъзхожда ROW отляво, когато Оуен привързва топката към Мак, но докосването му го пуска отново и той в крайна сметка блокира изчистването и го изпраща за гол.

21:44

Остават само минути тук с резултатите на квадрат. Имате чувството, че може да има още един шанс за всяка страна, но дали ще го вземат?

21:43

Кантона го изпраща високо над летвата. Със сигурност не е един от най -добрите му.

21:42

СПЕСТЕТЕ!

Херууд спасява добре от Дрогба, за да поддържа Англия на ниво.

21:42

Мидълтън е заменен от победителя в състезанието Good Morning Великобритания Алън Секстън за последните минути.

21:41

Англия се доближава до възстановяване на преднината си, тъй като Бърн спасява ниско на близкия си пост от Коул, преди Реднап да стреля доста миг по -късно.

21: 41КЛЮЧЕВО СЪБИТИЕ

ЦЕЛ! Четиней грабва еквалайзер

Останалият свят е на ниво. Кем Четинай с целта благодарение на страхотния завършек от напред.

Иън Уоткинс и Фърн Котън

Англия загуби притежание в другия край, преди ROW да разбие терена.

Четиней влезе вътре и стреля покрай Херууд, преди да потегли с радост към пейката.

В момента предстоят санкции.

(Изображение: Саймън Дейл/BPI/REX)

21:38

21:37

Глен Джонсън се завръща за Карагър, който се справи с Болт впечатляващо през това второ полувреме.

21:37

Тери с акробатичния залп от кръста на Коул, О’Карол блокира добре на линията, преди Мак да я стреля отново. Друг шанс е да просите.

21:36

Хубаво едно-две от Джо Коул с Оуен. Коул се озова във вратата, но изстреля удара си в земята и Бърн се отклони за корнер.

21:35

Wingrove също се върна на мястото на Болт. Хари Реднап хвърля заровете тук в търсене на изравнител.

21:35

Тук идва кралят

Един човек, който би могъл да промени всичко това, е човекът, който в момента стои отстрани и чака да дойде - Ерик Кантона. Майкъл Есиен тръгва и крал Ерик е включен.

21:34

Оставаше малко по -малко от четвърт час за игра тук, Англия все още води с два гола до един. Останалата част от света трябва да намерят нещо от някъде, ако искат да принудят тази игра до дузпи или дори да спечелят мача в нормално време. Те имат много притежание, но създават малко.

21:32

Шанс за Мак

Лий Мак получава чудесен шанс след възхитителна топка от Уикс, но телевизионният забавник го преодолява. Какъв момент би бил това.

21:31

(Изображение: Екшън изображения чрез Ройтерс)

21:30

Дрогба удря един! Но Harewood е равен на него с превъзходна спирка.

21:30

Англия се бори да задържи топката високо на терена, което би могло да представлява реална заплаха, тъй като тази игра продължава, тъй като по -голямата част от екипа на ROW е лагерувал в половината на Three Lions.

21:28

Героят с два гола Линч излиза

Джеръми Линч си тръгва, работата му е свършена след неговата първа половина. Ли Мак идва на негово място с 95.80 на гърба на ризата си, в забавен отговор на ризата на Болт 9.58.