Какъв канал е Белгия срещу Англия? Начален час, подробности за телевизията и потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Англия ще се опитва да остави разочарованието от последното си представяне в Лигата на нациите след себе си, когато заминат за Белгия в неделя.

Хората на Гарет Саутгейт бяха победени с 1: 0 от Дания на Уембли миналия месец, резултат, който оставя група А2 фино балансирана след четири мача.

Белгия е първа с девет точки, следвана от датчаните и трите лъва, и двете със седем точки, но със скандинавската страна напред с голова разлика. Исландия е на дъното с четири поражения от четири.

кога е синият понеделник 2019 г

След като победиха комфортно Ирландия с 3: 0 в четвъртък, Англия сега е изправена пред пътуване до нация номер едно в света, въпреки че може да бъде подкрепена и от знанието, че спечели с 2: 1, когато страните се срещнаха на Уембли през октомври.

В колко часа е Белгия срещу Англия?

Маркъс Рашфорд вкара дузпа за Англия

Маркъс Рашфорд отбеляза от място, когато Англия и Белгия се срещнаха на Уембли миналия месец (Изображение: Гети изображения)

Белгия и Англия започват в мача от Лигата на нациите в 19.45 часа в неделя на стадион Ден Дрийф в град Льовен.

В същото време мачът на Дания и Исландия в Копенхаген също ще започне.

(Изображение: басейн чрез REUTERS)

Навсякъде в Европа Северна Ирландия играе срещу Австрия в 19.45 ч. В група В1.

По -рано през деня сблъсъкът на Шотландия със Словакия започва в 14:00, докато Уелс приема Ирландия в 17:00.

Белгия срещу Англия телевизионен канал и поток на живо

Мейсън Маунт от Англия се усмихва, докато празнува отбелязването на гол за Англия

Отклонената стачка на Мейсън Маунт се оказа победител миналия месец (Изображение: басейн чрез REUTERS)

След като ITV показа приятелските срещи в четвъртък срещу Ирландия, се завръща Небето Спорт за феновете на Англия в неделя вечер.

на колко години е джон сноу

Покритието започва във Висшата лига на Sky Sports в 19:00, като и това, и Sky Sports Main Event показват мача от 19.45 часа.

Тези, които нямат абонамент за Sky Sports, могат да си купят СЕГА телевизия , след това го предавайте на телефона или телевизора си, докато тези, които го правят, също могат да го предават в приложението си Sky Go.