Какъв канал е Ливърпул срещу Кристъл Палас? Начален час, подробности за телевизионния канал и предаването на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Тази неделя се провежда последният кръг от мачовете във Висшата лига с две от четирите места в Шампионската лига.

Последната игра на Рой Ходжсън като шеф на Кристъл Палас ще има жизненоважна роля за това кой се класира за най -високото ниво на европейския футбол през следващия сезон и кой не.

След тежък сезон, нанесен от контузии, Ливърпул все още има перспективата за футбол в Шампионската лига в свои ръце.

На четвърто място те се бият с носителя на Купата на ФА Лестър Сити и третото място Челси.

Както изглежда, всичко, което Ливърпул трябва да направи, е да съответства на резултата на Лестър, за да гарантира четвъртия.

Това е възможно единствено благодарение на брилянтен последен дъх брилянтен удар с глава на вратаря на Ливърпул Алисън Бекер срещу Уест Бром и червените & apos; средноседмична победа над Бърнли.

рики уилсън приятелка буря

Възможно е ударът с глава на вратаря на Ливърпул Алисън Бекер в последната минута да е спасил сезона на Ливърпул

Те обаче ще трябва да преобърнат екип на Кристъл Палас, който иска да даде добър знак на ветеранския мениджър Ходжсън.

сватбени снимки на Брад Пит

Въпреки че това ще бъде несъмнено труден мач, Ливърпул влиза в сблъсъка с четири победи в пет, което ги прави отбора във форма във Висшата лига.

Нат Филипс направи впечатляващо отбранително представяне срещу Бърнли и вероятно ще партнира на Рис Уилямс, предлагайки закъсняло решение на отбранителния проблем, който претърпя сезона на Ливърпул.

Ливърпул е без обичайните заподозрени, с Върджил ван Дайк, Джордан Хендерсън, Джо Гомес, Джоел Матип, Озан Кабак и Бен Дейвис.

Диого Джота и Наби Кейта имат външни шансове да се завърнат за последната игра на своя отбор.

Кристъл Палас ще се надява Кристиан Бентеке да се завърне навреме за мача срещу Ливърпул

Кристал Палас също са опустошени от контузии. Те определено са без Eberechi Eze, Conor Wickham, Nathan Ferguson, Mamadou Sakho и James McArthur.

Лука Миливоевич пропусна последния мач поради семейни проблеми, така че вероятно ще успее да се завърне, както и Скот Дан.

Кристиан Бентеке може да се появи след ахилесова контузия и ще бъде голяма възвръщаемост за Палас.

Кейт и Гери Маккан вече са близнаци

Тирик Мичъл, подобно на много играчи, страдаше от умора, но можеше да се върне за последния мач преди добре заслужена почивка.

Нат Филипс празнува с Роберто Фирминьо и Мохамед Салах след 2-0 срещу Бърнли (Изображение: Gareth Copley/POOL/EPA-EFE/REX/Shutterstock)

В колко часа е Ливърпул Кристал Палас?

Ливърпул срещу Кристъл Палас започва на 'Анфийлд' в 16:00 часа в неделя, 23 май.

Всичките 10 мача от Висшата лига този уикенд ще започнат едновременно.

Ливърпул срещу Кристал Палас телевизионен канал и предаване на живо

Ливърпул срещу Кристал Палас ще бъде показан на основното събитие на Sky Sports, като отразяването започва в 15:50.

Абонатите на Sky Sports могат да предават мача чрез приложението Sky Go.