Кой канал е Уест Бром срещу Ливърпул? Начален час, подробности за телевизията и потока на живо

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Вече изпадналият Уест Бромич Албион приветства четиримата преследващи Ливърпул в неделя във Висшата лига.

Победата би довела хората на Юрген Клоп до точка от четвъртото място, докато Сам Алардайс и колегата се надяват да завършат топ сезона с известна гордост.

След победата с 4: 2 на 'Олд Трафорд' срещу 'Манчестър Юнайтед' в четвъртък, надеждите на 'червените' за постигане на финал в Шампионската лига бяха съживени.

Междувременно Baggies бяха изпратени обратно до второто ниво чрез поражение от Арсенал преди това.

Уест Бром липсва крилото Робърт Снодграс и защитникът Бранислав Иванович, но ще приветства обратно Айнсли Мейтланд-Найлс, след като миналата неделя той нямаше право да се изправи срещу клуба си.

Ливърпул все още е без множество ключови имена като Вирджил ван Дейк и Джордан Хендерсън; и Озан Кабак, Наби Кейта и Джеймс Милнър остават под съмнение.

евровизия 2019 време на bbc
Ливърпул беше впечатляващ, като победи Манчестър Юнайтед с 4: 2 в четвъртък

Ливърпул беше впечатляващ, като победи Манчестър Юнайтед с 4: 2 в четвъртък (Изображение: Питър Пауъл/POOL/EPA-EFE/REX/Shutterstock)

Мнозина не биха очаквали това да бъде близка среща, но нахалното равенство на Уест Бром с 1: 1 на „Анфийлд“ през декември ще върне увереността на домакините в „Хоторнс“.

В колко часа е Уест Бромич Албион срещу Ливърпул?

Началото е в 16:30 часа в неделя в един от четирите мача от Висшата лига.

West Bromwich Albion срещу Liverpool TV канал и пряко предаване

Мачът в неделя ще бъде показан от Sky Sports.

Отразяването на мача ще започне в 16:00 ч. По техните канали за основно събитие и Висшата лига. Тези с абонаменти могат да предават поточно играта чрез Sky Go.

В каква форма са отборите?

Страната на Алардайс се поддаде на изпадане миналия път в Емирейтс, като загуби с 3: 1, за да удължи серията от четири мача без победи.

За Клоп, чийто отбор е непобеден в шест, три победи от последните им три мача в лигата биха гарантирали четворка, но отпадането на точки в този сблъсък може да се окаже фатално за техните надежди.

Отборите, които в момента заемат трето и четвърто място, Челси и Лестър, се срещат във финала на ФА Къп в събота - и следващия вторник във Висшата лига - което означава, че и двамата не могат да вземат максимални точки от двата си оставащи мача.

След това Ливърпул пътува до Сърф Мур в сряда, за да се срещне с Бърнли, тъй като Уест Бром посреща Уест Хем в Хоторнс.