Кога е жребият на полуфиналите за Купата на Англия? Информация за час, дата и телевизия

Футбол

Вашият Хороскоп За Утре

Четвъртфиналите на ФА Къп ще се проведат този уикенд, докато състезанието продължава.

Няколко тежкотоварници остават в спор с два от четирите най -добри заключващи клаксона на Висшата лига в King Power.

Лестър ще бъде домакин на Манчестър Юнайтед в неделя, като равенството ще бъде направено за последните четири на полувремето.

въпроси за семеен тест 2020

Брендън Роджърс и Оле Гунар Солскяер все още трябва да спечелят сребърни съдове в съответните си клубове, въпреки че натискът се увеличава много повече.

Първият от мачовете през уикенда включваше сблъсък на южното крайбрежие, тъй като Борнмут, най-ниско класираната страна все още във ФА Къп, беше победен с 3: 0 от Саутхемптън.

Осем отбора продължават да се борят за ФА Къп

Осем отбора продължават да се борят за ФА Къп (Изображение: Гети изображения)

Фаворитите Манчестър Сити след това победиха Евертън на Карло Анчелоти с 2: 0, тъй като Пеп Гуардиола очаква втори триумф във ФА Къп.

нова банкнота от £20 2018 г

Мачът на Лестър с Юнайтед е пред Челси срещу Шефилд Юнайтед в Брамал Лейн в неделя

Кога е жребият на полуфиналите за FA Cup?

Жребият ще се проведе на полувремето по време на Лестър срещу Ман Юнайтед на 21 март.

Техният сблъсък започва в 13,30 ч., Което означава, че тегленето ще се проведе около 14,15 ч.

BBC One или BBC iPlayer ще бъдат мястото, където да гледате всичко.

Абонирайте се за нашия боксов бюлетин!

Всеки понеделник ние произнасяме присъдата си за битките през уикенда и, по -важното, какво следва за победителите и победените.